VšĮ Mažas draugas

Privatumo Politika

Cookies (slapukų) naudojimas:

VšĮ Mažas draugas svetainėje cookies (slapukai) naudojami tik statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų skilčių ar prekių populiarumą, o taip pat ir Jūsų interesus. Senesni nei 26 mėn statistiniai duomenys bus automatiškai ištrinami.

Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle, tačiau užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių, kai kurios mūsų svetainės paslaugos ar duomenys Jums gali būti nepasiekiamos.

Asmeninės informacijos naudojimas:

VšĮ„Mažas draugas“saugo Jūsų asmeninę informaciją, laikantis Lietuvos Respublikos ir ES asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą. Visa asmeninė informacija kaupiama siekiant:

  • Užtikrinti kuo tikslesnį ir greitesnį prekių pristatymą klientui;
  • Užtikrinti klientams patrauklų asortimentą, patogų apsipirkimą ir malonią patirtį.

Savo laisva valia klientai suteikia asmeninius duomenis reikalingus patikimam prekių pristatymui ir sąskaitos faktūros (jei pageidaujama) išrašymui.

Laikantis privatumo politikos visa pateikta informacija nėra parduodama, nuomojama, skolinama, dovanojama ar kitaip perduodama tretiems asmenims.

Užtikriname tik tos informacijos saugumą, kuri pateikiama interneto svetainėje, bet neatsakome už asmeninės informacijos pateiktos svetainės ar socialinio tinklo Facebook komentarų skiltyje  saugumą. Ši informacija yra vieša ir visiems prieinama, todėl kiekvienas lankytojas turi būti atsargus skelbdamas savo duomenis komentaruose.

Kiekvieną kartą dovanojant beglobį gyvūną, atiduodant ar išleidžiant į laikiną globą užpildome atitinkamus reikalingus dokumentus. Asmeninių duomenų kiekis juose priklauso nuo dokumento tipo. Daugiausia asmeninių duomenų prašome pateikti gyvūno dovanojimo sutartyje. Tai yra reikalinga tam, kad galėtumėme fiksuoti bei atsekti asmenis, kuriems atsakingai ir su didele meile dovanojame gyvūnus. Šių duomenų nenaudojame rinkodaros tikslais ir neperduodame tretiesiems, su VšĮ „Mažas draugas” prieglauda nesusijusiems asmenims.