Sterilizacijos akcija

Lapkričio mėn. 12-13 d. Pet Rescue Finland ir Geri namai, suorganizavo ir finansavo nemokamą sterilizacijos akcijos programą, Pasvalio raj. Vaškų sen. vietovėje, kurioje tokie projektai niekada nebuvo organizuojami ir kurioje yra daug benamių šunų ir kačių. Kaimo žmonėms, kuriems sunkiau nuvežti į veterinarines klinikas sterilizuoti savo augintinius. Per dvi akcijos dienas sterilizuota 104 kates ir šunis. Tai didelis ir ilgai planuotas projektas, kuris tikrai sumažina nereikalingų benamių skaičių. Visi puikiai žinome, kad mes prieglaudos neišgelbėsime visų nereikalingų gyvūnų. Tik sterilizacijos, gali sumažinti benamių skaičius.
Esame Dėkingi Vaškų seniūnija, jos seniūnui Kęstučiui Jasėnui, suteikusiam puikias patalpas ir sąlygas, akcijai. Mūsų laukė netik sutvarkytos patalpos, bet ir visa aplinka.
Dėkojame Rasai iš Nairių, padėjus savanoriauti.
Dėkojame veterinarėms iš Vilniaus Rasa ir Sigita Tarandės veterinarijos klinika. Taip pat veterinarių asistentei Laimai.
VŠĮ Mažas draugas savanorė Lina Jasenaite Misiuniene, didelė pagalba registruojant kiekvieną gyvūną, taip pat dalinome brošiūras, apie sterilizacijos naudą, kiekvienam atėjusiam žmogui. Taip pat žmonės aukojo benamiams gyvūnams , kurie yra VŠĮ Mažas draugas globoje šiuo metu.
Pet Rescue Finland organizacija dovanojo šunų maistą Hau-Hau Champion, kiekvienam atėjusiam žmogui sterilizuoti savo augintinį
Labai smagu, kai užsiregistravo sterilizuoti gyvūnus iš Grūzdžių vaikų globos namų. Viena mergaitė kuri gyvena vaikų globos namuose, pati globoja atklydusią katytę, mergaitė taupė pati eur , kad ateityje galėtu savo sutaupytais pinigais sterilizuoti katytę. Taupomi pinigai liks mergaitei, nes katytę atvežė į sterilizacijos akcija . Be galo smagu , matyti , kad pati mergaitė yra nuskriausta gyvenimo likimo, taip nuoširdžiai rūpinasi ir myli gyvūnus.
Dvi dienos darbo, nerimo, ar viskas pavyks , taip kaip suplanuota. Turėjome skambučių labai daug, norinčių registruotis akcijai. Manome po truputi žmonės supranta sterilizacijos naudą. Manome viskas vyko sklandžiai, akcija pavyko ir padėjo daugeliui gyvūnų ir jų šeimininkams.

Nuoširdus Ačiū ❤️Pet Rescue Finland ir Geri namai , kurie finansavo sterilizacijos projektą

Pagarbiai
VšĮ “Mažas draugas”

petr_n
steriln