PSP – Pagauk❗️Sterilizuok❗️Paleisk❗️

Nevaldomai besidauginantys beglobiai gyvūnai vis dar yra didžiulė problema Lietuvoje, kuri ypač dažnai stebima daugiabučių namų kiemuose. Norint išvengti beglobių gyvūnų skaičiaus augimo ir kontroliuoti sulaukėjusių kačių populiaciją, ko ne vienintelė gyvūnams streso nekelianti, jų sveikatą apsauganti ir humaniška priemonė yra PSP programa.
Nuoširdžiai džiaugiamės, kad po truputį Lietuvoje žmonių sąmonė šviesėja ir požiūris į gyvūnus, jų laikymo sąlygas ir sveikatos priežiūrą keičiasi. Žodis sterilizacija mieste gyvenantiems žmonėms jau kuris laikas ne naujiena, o mažesniuose miesteliuose ar kaimuose taip pat po truputį prigyja.
Norime pasidžiaugti ir padėkoti žmonėms iš Pasvalio, kurie susisiekė su mumis, pasikonsultavo ir savo noru, bei savomis lėšomis sugaudė laukinukes katytes, kurios gyveno žmonių kieme. Žmonės katytes atvežė į veterinarijos kliniką, kur jos buvo sterilizuotos. Mūsų organizacija prisidėjo prie skiepų ir Selehold vaistukų nuo parazitų išlaidų. Visos katytės švarios ir tvarkingos sugrįžo gyventi atgal į savo kiemą.
PSP programa labai reikalinga mažinant beglobių laukinukių katyčių skaičių, taigi tikimės, kad vis daugiau žmonių paseks tokiu pavyzdžiu ir prisidės prie šios programos.
Pagarbiai, Mažas Draugas 🙂
KONTAKTAI :
Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com