VšĮ Mažas draugas

Parko Rainius

Rainius

Apie Parko Rainį jau ne kartą rašėme, vėl rašome ir kiek tik reikės, tiek ir rašysime.
Prieglaudoje jis jau taip ilgai. Gal dėl to jis toks savas, toks gerai pažįstamas ir visų taip mylimas. Kartais tikrai nesuvokiame kaip toks fainas katinas gali taip ilgai būti globoje.
Parko Rainis – tikras katinas. Jis didelis, stambus, nuostabiai rainas, o prie puikios išvaizdos dar ir nepaprastai fainas! Mūsų Parkiukas kartais tik šiek tiek baiminasi. Nėra bailus ar laukinukas. Tiesiog įprato kažko, pats nesupranta ko, bijoti ir viskas. Bet namų aplinkoje ši baimė būtų greitai išgyvendinama! Mus Rainis visą laiką sekioja ir stebi tokiomis įspudingomis akimis, kad besitvarkydamas pas kates, net stabteli akimirkai ir nė pats nepastebi, kad tiesiog grožiesi juo. Pakalbinęs šį grožį atsiputi nuo darbų, kurių pas katytes visada pakanka.
Parko Rainis puikiausiai sutaria su kitais katinais. Pasikartosime – jis labai fainas katinas! Naujuose namuose tikrai pripras labai greitai. Jam ir paglostymai patinka ir žmogaus dėmesio jam reikia. Bet tik tik ta “draugė” vis kaskart patrukdo. Puikiai žinome, kad ta jo “draugė” tik laikinas dalykas ir tikime, kad jau greitai grožėsimės Parko Rainio nuotraukomis iš jo naujų namų. Grožėsimės ne tik nuotraukomis, bet ir pagaliau atsiskleidusia jo asmenybe. O katinas jis dar visai jaunas. Parko Rainiui kokie 2-3 metai. Šį puikų draugą rasite pas mus ir jis labai laukia kada galės susipažinti su savo puikia nauja šeima. Laukiame ir mes!
 
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com