VšĮ Mažas draugas

Nero

Katinėlis Nero prieš metus pas mus atvyko iš Vabalninko miestelio, Biržų r.
Sugavome šį laukinuką – bailiuką, visas procedūras atlikome, o dabar bandome prieglaudoje prisipratinti. Na, tiksliau, visus baikštukų etapus pereiti.
Pirmas etapas – būti nematomu, slėptis.
Antras etapas (jau po gero pusmečio) – stebėti žmones viena akimi. Bet tik viena, nes viskas dar atrodo labai pavojinga, tai geriau antra akelę dar pasaugoti.
Trečias etapas (vėl po gero pusmečio) – įžūliai stebėti savanorius dirbančius iš aukštai ir žaisti žaidimą pavadinimu “he he”. O žaidžiamas jis taip: jeigu tik žvilgsniai su žmogumi susitiko būtinai reikia pasakyti he he he. Taip jie žinos, kad aš labai baisus ir reikia manęs bijoti, nes aš pavojingas. Nors žinoma aš labai gražus katinėlis ir norėčiau būti mielas ir draugiškas. Bet ne ne.. na ką jau čia. Šnypšiu, juk jie privalo manęs bijoti.
Ketvirtas etapas – jau visi ir metai pralėkė dar ir su biškutuku, ir štai išlindome į visuomenę.
Ir paskutinis, smagiausias etapėlis – jau sekiojame savanorius, kitus katinėlius ir smalsaujame. Po šio etapo mes visi savanoriai pučiame pergalės dūdas. Mes nugalėjome! Katukas jau nesislepia, išlenda ir pabendrauja šiek tiek, o kai užsižioplina su kitais kačiukais būryje net pavyksta jį paliesti. Apie paglostymą dar tik svajojame, bet tikime kad viskas pavyks. Na, gal kokiame 9 etape, bet pavyks!
Reziume, ką gi mes norime pasakyti apie tuos etapus. Reikia daug laiko, kol laukinukas, baikštus katinėlis pripranta prieglaudoje, kol pasidaro meilus ir geras. Namų sąlygomis bailiukas, daug greičiau pripranta, sužydi, nes MEILĖ, LAIKAS ir TIKĖJIMAS daro stebuklus! Deja, negalime tiek daug laiko skirti laukinukams prieglaudoje, kiek jiems jo reikėtų. Todėl viskas ir užtrunka ilgiau. Taip pat svarbi rami, jauki ir šilta namų aplinka.
Sunku su tais bailiukais, pagauni, uždarai į prieglaudą ir lauki stebuklo, to išmintingo žmogaus, kuris žino, kad gyvūnas pripras. Žmogaus, kuris nepabijo sunkesnio riešutėlio ir išdrįsta pasistengti palenkti net bailiausią širdelę. Labai tikimės ir laukiame, kada Nero sulauks tokio šeimininko ir turės namus.
Nebijokite bailiukų, jie pasikeičia kitoje aplinkoje! O jei dar turite kitą mielų ir draugišką katinuką, tai sėkmė garantuota!
Nero apie 2 metų amžiaus, nuostabios išvaizdos, mielas bailys. Ir jis labai laukia Jo – savo brangaus žmogaus. ❤️
 
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com