MUMS JAU 5-ERI !!!

Mažais žingsniukai, dideliais darbais, einame į priekį, lipame aukštyn, o kartais.. skubame aplenkti laiką gelbėdami į bėdą pakliuvusius gyvūnus…
Per šiuos penkerius metus buvo visko! Bet, kad ir kaip sunku kartais bebūtų, visada žinome ir jaučiame, kad pasirinkome teisingai ir, kad šiuo keliu eisime tiek kiek galėsime. Tas jausmas, kai gelbėji (kartais iš labai sudėtingų aplinkybių), surandi nuostabius namus, sulauki nuotraukų, video, aprašymų, atperka viską!
Kartais atrodo, kad esame užsigrūdinę, kad jau nebeverkiam, bet…matydami gyvūną, kuris namų laukė metus, ar daugiau, o buvęs šeimininkas manė, kad tai tik gyvulys, kuris nejaučia nieko…dabar ramiai, saugiai įsitaisęs naujo šeimininko glėbyje, ašaros patikėkite kaupiasi ir dar kaip – iš laimės, kad dar vienam pasisekė turėti NAMUS🐾🐾.

5-erių metų gimtadienio proga visa mūsų VšĮ ,,Mažo draugo,, komanda susitikome pabendrauti, prisiminti nuotykius, gyvūnus ir tiesiog pabūti kartu Joniškėlio dvare. Savanorės iš Biržų, Panevėžio, Vilniaus, draugai iš Pet Rescue Finland smagios akimirkos įamžintos nuotraukose.

DĖKOJAME VISIEMS, KAD ESATE KARTU!!! 

Pagarbiai
VšĮ ,,Mažas draugas”

2020-11-21