VšĮ Mažas draugas

Mažiuks

Niekam ne paslaptis, kad laikas labai greitai bėga, o kartu su laiku greitai ir užaugame. Mažiuks atvyko pas mus dar visai mažučiukas kačiukas, o dabar jau visas paaugliukas katinukas tapo. Bet, kaip tą dieną, jį išvydę, pavadinome jį Mažiuks, taip ir vadiname iki šiol.
Žinote, daug teko globoti katinėlių, bet šis kačiukas tiesiog nepaprastas. Dar mažas, jaunutis, bet jau toks išmintinguolis. Na, jis tikrai nerealus! Mažiuks mėgsta žaisti vienas savarankiškai. Pats sau vienas ir pazbitkauja – tai gėles papurena, tai neleistiną daiktą pajudinti siaubingai jam norisi. Jis labai žingeidus ir protingas. Jau žino šaunuolis ir labai skambų žodį “škac”, kai daro neleistinus darbelius. O jau išgirdęs jį, kad pasižiūri savo rimtomis akutėmis. Net nepatogiai pasijunti, kad sudrausminai jį. Jis ne tik padūkęs, gudrutis, bet ir be galo mielas. Jam labai reikia žmogaus šilumos, taigi miegoti jis ateina kuo arčiau žmogaus. Tada įsijungia savo motoriuką ir medituoja. Kartu atsipalaiduoti ir pabūti ramumoje padeda ir žmogui. Mes tiesiog įsimylėję Mažiuką. Žinome, kad jis nepaprastas katinėlis ir kad žmogus, išdrįsęs jį priglausti taps nepaprastai laimingu, ar bent 100 kartų laimingesniu, nei yra dabar. Mažiuks vienas tų kačiukų, kurie keičia gyvenimą. Gal kalbėti ir nemoka žmonių kalba, bet kiek daug žmogiškų savybių jis turi. Aišku, tik pačių geriausių! Labai ieškome Mažiukui namų ir norime, kad atsirastų jie jam patys geriausi, šilčiausi, jaukiausi ir amžini.
Patikėkite, Mažiuks yra labai meilus, tvarkingas, linksmas, išdykęs (veltinių eina tiek su šunimis, tiek su katinais), bet tuo pačiu, kai reikia, ir ramus katinėlis. Jis toks, su kuriuo smagu būti! Smagu dūkti, smagu ilsėtis, gera bendrauti arba visai nieko nesikalbėti. Iš tiesų, žmogus, priėmęs jį į savo gyvenimą išloš loterijoje, net joje nedalyvaudamas.
Nuotraukose galite matyti koks Mažiuks dabar ir koks murzio pas mus atvyko – ligotas, purvinas. Dabar kačiukui yra apie 4 mėn. Taip, nuotraukose pamatysite, kad lyg ir nieko ypatingo – juodai baltas, eilinis katinėlis. Bet vos su juo susipažinę, pabuvę drauge suprastumėte, kad jis turi kažką tokio, dėl ko jis yra daugiau nei tiesiog katinas. Ant jo nei supykti negali – pažvelgus norisi tik nusišypsoti ir diena iš karto tampa geresnė.
 
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com