VšĮ Mažas draugas

Kruopa

Kruopa

Amžius: 6 mėnesiai. Į prieglaudą atvyko Kruopytė mažutė. Čia augo, stiprėjo ir tapo visa Kruopa, kuriai pats laikas dairytis naujų namų.

Kokia ta mūsų Kruopytė? Ji šiek tiek bailiukė. Pamačiusi žmogų skuodžia slėptis, ieško saugaus kampelio. Tačiau po minutės, kitos tarsi supranta, kad slėptis nėra nei ko, nei nuo ko ir išlindusi jau stebi aplinką. Kruopa tikrai nėra laukinukė nei labai bailiukė. Suprantame tas bėgimas tik įprotis. Įprotis slėptis ir saugotis. Namų sąlygomis Kruopytė greitai atsisveikintų su savo “drauge” baime, apsiprastų ir puikiai pritaptų. Jau dabar, kai norime paglostyti, pakalbinti katytę ji, paimta ant rankų, žiūri savo akytes išpūtusi, tačiau leidžiasi šiek tiek pakalbinama. Visi, kas susidūrė su bailiukais katinėliais žino, kad tik laiko klausimas, kada jie pripras ir taps puikiais naminukais draugais, kada atsiskleis ir atsisveikins su savo “drauge” baime.

Mūsų Kruopa jau visiškai paruošta ir pasiruošusi keliauti į naujus namus ir labai laukia Jūsų visų dėmesio. Nepraleiskite progos gauti tokią gražią savo gyvenimo draugę. Kruopytei dabar 6 mėnesiai.