VšĮ Mažas draugas

Dobis

Dobis
✔️ Amžius: apie 8 metus
✔️ Kastruotas, paskiepytas, čipuotas
Panevėžys
Dobis lyg ir niekuo neišsiskiriantis šunėkas, bet kartais tyčia netyčia pavadiname jį mūsų rotveileriu. Dobis tikrai turi panašumų į rotveilerius tiek išvaizda, tiek charakteriu. Ne viena savanorė pirmą kartą išvydusi Dobį nepuolė draugystėn su juo stačia galva. Beveik visoms įsijungė savisaugos saugikliai, kuriuos Dobis tikrai nepasidrovėjo padėti įjungti. Jis pats tikrai nerodė didelio noro draugauti ar glaustytis. Pas jį tiek voljere, tiek prie būdos veikia saugojimo instinktai – mano teritorijoje svetimi žmonės šiaip sau nelandžios, mano maisto nelies ir gražiais žodeliais nesitenkinsiu… o jei ka tai ir dantis parodysiu 😈. Na ką, nors pirmu susitikimu iš abiejų pusių didelio draugiškumo nebuvo sulaukta, tačiau noras, skanukai, skanus maistelis, dėmesys, vis pasikartojantys tie patys žmonės ir Dobis jau mūsų draugas! Bučiuotas, myluotas ir pasirodo tam tikrose situacijose netgi kuklus tas mūsų Dobiukas. Ypač svetimoje aplinkoje. Reikia suprasti, kad būnant savoje teritorijoje Dobiui įsijungia sargo rėžimas, jis saugo kiemą, save, savo maistą. Tačiau prisijaukinus jį, parodžius, kad jokios grėsmės nėra jis tampa draugišku, fainu šuneliu, šalia kurio jautiesi saugiai ir ramiai. Tiesą sakant kartą Dobis labai nustebino mus. Mes laikome jį didžiausiu sargu, o atvykus svečiams į sodybėlę kiek anksčiau nei buvo tartasi radome Dobį lakstantį laisvai, o šeimyna jį glostė, kalbino, jis patenkintas ir laimingas sau pasitiko mus kartu su svečiais. Vos infarkto negavome!
Taip pat Dobis buvo su mumis išvykęs į žygį. Pastebėjome tik tiek, kad jis puikus, mandagus, ramus šuo, kultūringai elgiasi naujoje aplinkoje šalia daugiau šūnų. Iš pradžių visi bijoję Dobio, dabar jį mylime ir lepiname. Jis labai nori dėmesio ir meilės, mėgsta bevaikštinėjant kristi į pievas pasimyluoti, pasikrapštinėti. Gražiai moka vaikščioti, nesitampo, visada išlieka ramus.
Norėtųsi Dobiui surasti šeimą, žmogų kuris moka ir supranta apie didelius, rimtus šunis. Kuris galėtų įsigilinti į Dobio charakterį ir nebijotų apsiimti rimto šuns su šiek tiek sargumo jausmo.
Kitaip tariant rimtą šunį siūlome tik rimtiems žmonėms 🙂
 
 
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *