VšĮ Mažas draugas

Žvirblis

Žvirblis
♠ apie 6 metus
♠ kastruotas, skiepytas, čipuotas
Panevėžys
 
Su Žvirbliuku pažįstami esame jau nuo žiemos. Deja per tokį ilgą laiką ištiesų pažinome jį visai nedaug. Kaip ir visi mes žmonės esame skirtingi, vieni lengviau bendraujantys, kiti uždaresni, lygiai taip pat ir gyvūnų pasaulyje. Žvirbliukas savotiškas šunelis. Į jokias draugystes per daug nesileidžia. Visada garsiai sveikinasi su mumis atvykus, loja, tačiau vos žengiame žingsnį į voljerą dingsta tamsioje būdelėje. Ir taip tūno, slepiasi, bijo nežinia ko. Glostomas nesileidžia, siekiant jį ranka pasigirsta tylūs kapt kapt garsai, kuriais Žvirbliukas aiškiai perspėja, kad dėmesio nenori. Bet mes tikime, kad yra kitaip. Šunelis tiesiog nedrįsta pasitikėti mumis, nepripranta prie pasikeitusių gyvenimo sąlygų. Bet labai tikimės, kad tas lūžis, kurio taip laukiame, anksčiau ar vėliau įvyks ir galėsime ne tik išsivesti Žvirblį linksmiems pasivaikščiojimams, paglostyti, bet ir, geriau jį pažinę, pridarę nuotraukų bei video, greičiau surasti jam namus. Kol kas jį iškrapštyti iš būdelės pavyksta tik per didelius vargus, o išnešus į kiemą šunelis labai stresuoja, bijo pavadžio ir visa aplinka jam kelia tik siaubą.
Iki atvykstant pas mus Žvirbliukas gyveno su močiute Pasvalio rajone. Gyveno jie keturiese – močiutė, du šuniukai ir katinas. Močiutė gyveno vienišą gyvenimą kartu su savo augintiniais. Visi kartu gyveno ramiai ir tyliai, nes močiutės gyvenimą lydėjo kurčnebylystė. Kad ir kaip neblogai jie visi sutarė, atsitiko gyvenimas ir močiutė buvo išvežta į globos namus. Gyvūnai taip pat iškeliavo, tik į kitokius. Suprantame Žvirbliuko jausmus. Gyvenęs ramų, jaukų gyvenimą dabar turi gyventi kartu su besikeičiančiais kambariokais ir vėl nežinia ko tikėtis iš visai nepažįstamų dvikojų. Kartu su Žvirbliuku atvykęs šuniukas Žanis jau rado namus, o štai Žvirbliukas dar ne.
Žvirbliukas nėra nei senas, nei ligotas. Vienintelis kas trukdytų surasti jam šeimą yra jo charakteris, kurio kol kas jis apsisprendęs nekeisti. Bet mes kantrūs ir tikime, kad susiklotys aplinkybės, kurios padės Žvirbliukui pasitikėti mumis. Na, o jeigu ne mumis, tai savo naująja šeima arba žmogumi, kuris apvers Žvirbliuko gyvenimą aukštyn kojomis. Juk visiems atsiranda šansas. Žvirbliukas taip pat jo nusipelno. 🤩
 
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *