VšĮ Mažas draugas

Vaita

Vaita

♥ 3-4 metai

♥ sterilizuota, paskiepyta, čipuota

Panevėžys

Prašome paramos 75 eu ❣️

Dvi sesutės Vaita ir Jongli atkeliavo pas mus iš Joniškėlio miestelio Pasvalio r. Klaidžiojo dvi mergytės po kaimelį nežinia ar paklydusios, ar išmestos. Šiandien norime aprašyti mergaitę Vaitą, o netrukus supažindinsime Jus ir su Jongle.
Vos atvykusios į prieglaudą merginos buvo apgyvendintos kartu su mūsų jaunikaičiu – Jums jau gerai pažįstamu Bimu. Iš pradžių mergaitės nerodė savo tikrojo charakterio, tačiau iš karto atsiskleidė jų begalinė meilė žmogui, meilumas ir draugiškumas. Deja netrukus kaimo mergos pasirodė visu gražumu ir pradėjo kažko tai nepasidalinti – ar vietos po saule, ar kavalieriaus Bimo – nežinia. Peštukės buvo greitai atskirtos ir Vaita dabar patenkinta turi savo atskiras valdas. Tokius šunelius kaip Vaita yra gan sunku aprašyti, nes prieglaudoje sunku įžvelgti jų tikrąsias charakterio savybes. Trumpai tariant, ji yra labai “patogus” šuo. Drąsi, žingeidi, labai meili žmogui, judri, smagi mergaitė, kuri namų sąlygomis taps tiesiog nerealiu šunimi. Neabejotinai Vaitai reikia judrių šeimininkų, kurie mėgtų daug vaikštinėti. Šeima taip pat turėtų būti neabejingi šunų dresūrai, nes Vaitai viena kita miestietiško elgiasio pamoka tikrai nepamaišytų. Taip pat geriausia aplinka Vaitai būtų be kitų gyvūnų, nes mergina mėgsta pasipešti ir parodyti, kas čia kaimo bosė. Nuotraukos ko gero kalba pačios už save ir apie Vaitos grožį ir tobulas proporcijas net neverta rašyti
. Ji tiesiog nuostabi ilganosė pašiauštukė.
Kadangi, Vaitai dabar apie 3-4 metus, taigi ji pačiame jėgų žydėjime ir laukia nesulaukia, kad dienos prieglaudoje kuo greičiau pasibaigtų ir prasidėtų išsvajotas, turiningas ir linksmybių pilnas gyvenimas.


Už nuotraukas nuoširdžiai dėkojame: https://instagram.com/superramii?utm_medium=copy_link


📩 KONTAKTAI:
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *