VšĮ Mažas draugas

Sodų bendrijos šuneliai

Sodų bendrijos šuneliai
Sodų bendrijoje, Tičkūnų k., Panevėžio r. vėl aptiktas “aukso puodas“, tiksliau židinys prastai prižiūrimų šunelių. Pora, turinti priklausomybių, savo kieme laikė net 15 šunų. Tikrai didelis ūkis, kuris neapsiribojo vien savo kiemu, bet linksminosi po visus sodus. Tiek šunų sunku įsivaizduoti ir vienkiemyje, o kai po sodų bendriją laksto visur, kur akys mato, kelia didelį triukšmą, trukdo aplinkiniams kaimynams, tai tikra netvarka dedasi.
Šį kiemą nuolat lydėjo pasipiktinusių žmonių skundai, taigi galiausiai viskas buvo išspręsta tuo, kad šunelius nutarta konfiskuoti. Kartu su valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba bei rajono seniūnija į globą paimėme 5 suaugusius šunis ir 7 mažus šuniukus. Trys šuneliai buvo palikti sode žmonėms, tačiau jiems taip pat atlikome būtiniausias procedūras – kastravome, sterilizavome, taigi daugiau židinių šiame kieme atrasti nebeturėtume.
Sode pasiliko dvi kalytės – abi sterilizuotos, ir patinėlis, kurį kastravome. Visus tris čipavome, paskiepijome ir sudavėme vaistus nuo parazitų.
Septyniais mažyliais šuneliais taip pat pasirūpinsime, ieškosime jiems gerų naujų namų.
Taip pat pas mus į globą atkeliavo dar 5 suaugę šunys, kuriems visiems bus reikalinga sterilizacija/kastracija, skiepai, priemonės nuo parazitų.
Visas šis kiemas mums kainuos net 770 eurų. Dar viena didžiulė suma vardan geresnės beglobių gyūnėlių ateities, prie kurios prašome Jūsų prisidėti. ❣️
Sterilizacija – 6 kalytės po 45 eurus.
Kastracija – 2 šunys po 25 eurus.
Mikročipai – visiems 15-kai šunų po 10 eurų.
Skiepai – taip pat visiems 15-kai po 10 eurų.
Nukirminimas, nubulsinimas – po 10 eurų kiekvienam.
Taip ir susideda ta didžiulė suma, kuri tikrai prislegia pečius. Išlaidu daug, darbo daug, bet kur kas svarbiau, kad dar vienas probleminis kiemas jau sutvarkytas ir tikėkimės daugiau ten “aukso puodų” neberasime.
Iš anksto dėkojame prisidedantiems. Dėka Jūsų gerumo mes galime nuveikti labai daug. ❤
 
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174 .
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com
 
 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *