VšĮ Mažas draugas

Pagalbos prašo Coca

Pagalbos prašo Coca
Coca – dar viena baikšti kalytė, mūsų globoje atsiradusi anų metų rugsėjį. Visa didelė laukinukų šuniukų kompanija atvyko iš apleisto kiemo, kur visi kartu gyveno būryje. Vieni šuneliai buvo drąsesni, labiau prisileido žmones. Jie jau surado savo šeimas. Kiti dar laukia, bet jau įprato prie prieglaudos sąlygų, priprato prie mūsų. Deja yra dar keli šuneliai, kurių niekaip negalime prisipratinti. Tokia yra ir mažoji mergaitė Coca, kuri labai sunkiai išgyvena pasikeitimus, nepripranta prie mūsų, nenori draugauti. Rudenį rašėme apie Cocos brolį Rududu. Jis irgi pyko, nenorėjo prisileisti žmogaus. Bet stebuklas įvyko ir dabar Rududu jau nuostabus, draugiškas šuniukas. Jis jau rado savo šeimą ir jam puikiai sekasi. Labai norime surasti tokią pat pagalbą ir Cocai. Juk ji dar visai jauna, nuostabiai graži mergaitė.
Cocą aprašyti gan sunku. Taip ir nepažinome jos labai gerai. Pradžioje, kol buvo daugiau šunelių iš jos kiemo, ji elgėsi drąsiau, dažniau pasirodydavo žmogui. Tačiau einant laikui jos giminaičiai vienas po kito iškeliavo namo, o Coca vis likdavo savo būdelėje. Kalbinome ją, maitinome iš rankos, tačiau mažutė tik drebėjo. Agresijos niekada nerodė. Dantukus šiepia ir kapsi tik jeigu nori paimti ją ant rankų, ar išsitraukti iš budos. Tuomet ir balti, gražūs dantukai pasirodo, ir grybštelėti nepabijos. Vis kalbiname ją, bet budos gilumoje tik šviečia tas išsigandęs, liūdnas žvilgsnis. Dvi mažos akutės, dar visai jauno šuniuko, kuris taip ir neturėjo linksmos, šuniškos vaikystės, kuris kiekvieną dieną turejo kovoti už savo išlikimą. O dabar papuolė už grotų, kur nebėra laisvės, nebėra taip megstamų laukų, kuriuose lakstydavo. O ir giminaičių nebėra. Viskas pasikeitė, bet Coca ne. Liko užsidariusi savyje baikštutė. Kad ir kokie mes jai įdomūs atrodytume ji neišdrįsta pasitikėti žmogumi. Su kitais šuniukais Coca sutaria puikiai, su niekuo nesipyksta.
Kartą ji paspruko iš voljero. Labai išsigandome, kad nurūks laukais ir daugiau nepamatysime jos, tačiau tą dieną supratome, kad jai visgi reikia žmogaus. Jai reikia meilės ir dėmesio, kaip ir visiems. Net būdama tokia nedrąsi ji niekur nebėgo iš teritorijos. Žinoma neprisileido mūsų, nesileido pagaunama, tačiau niekur nesitraukė. Nuolat sekiojo, stebėjo ką veikiame.
Dabar Coca gyvena voljere ir budelėje slepiasi jau apie pusę metų. Laikas tiesiog skriete skrieja, šuneliai nuolat keičiasi, o Coca sėdi sau ramiai budelėje, lyg jos net nebūtų. Iš pradžių laukėme, tikėjome, kad pripras, kad pavyks ją prisijaukinti. Bet nebėra ko laukti! Labai prašome padėkite Cocai suteikti jai taip reikalingą pagalbą. Mūsų prieglaudos sąlygomis nepavyks jos prisijaukinti. Jai butinai reikia žmogaus, kuris suprastų baikštukų šunų psichologiją, būtų kantrus ir turėtų pakankamai žinių.
Visada meldžiame stebuklo dar vienam ir dar vienam šuneliui ir, kai to mažiausiai tikimės stebuklas nutinka! Tikime tai nutiks ir Cocai. Pasistenkime visi kartu ir padėkime jai.
Taigi, labai ieškome žmogaus galinčio bent laikinai globai priglausti Cocą ir padėti jai socializuotis. Tokiais sunkesniais atvejais kaip Cocos vien meilės ir gerų norų neužtenka, taigi ieškome žmogaus:
❗️Protingo.
❗️Kantraus.
❗️Turinčio pakankamai laiko ir noro padėti.
❗️Turinčio žinių apie šunų psichologiją.
❗️Turinčio sąlygas priglausti Cocą.
Coca apie 1,5 metų:
✅ Sterilizuota.
✅ Skiepyta.
✅ Čipuota.
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com
 
 
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *