VšĮ Mažas draugas

Musius

Musius
🐶 Amžius: apie 10-13 metų. 
 
Likimas dažnai būna ne toks, kokio norėtume ar tikėtumėmės. Deja ir Musiaus likimo kelias nuvingiavo į prieglaudą. Gyveno Musius Biržų rajone, kur buvo mylimas ir gyveno tikrai neblogai, tačiau kartais žemė išslysta iš po kojų. Musiuko šeimininkas sunkiai susirgo ir nebegali pasirūpinti savo draugu.
Žinome ir suprantame, kad dabar ir Musiukui sunkoka ir jo šeimininkui. Tačiau išliekame optimistais ir tikime, kad šio šunelio likimas dar sugrįš į vėžias ir Musiukas vėl turės šiltą guoliuką ir mylinčius šeimininkus.
Musiui yra apie 10-13 metų. Iš pirmo žvilgsnio tikrai nepasakytume, kad šunelis tokio amžiaus. Jis guvus, išėjus pasivaikščioti tik spėk bėgti kartu su juo. Musius nori dėmesio kaip ir visi kiti šuneliai. Iš pradžių jis buvo piktas, nelaimingas, niekaip nesuprato, kodėl jis čia turi dalintis maistu, dėmesiu ir guoliu su kitais kažkokiais benamiais šunėkais. Juk jis turėjo viską. Bet galiausiai Musius nusprendė nebesipriešinti likimui ir gyventi šia diena.
Musiukas jau pilnai paruoštas ir papuoštas ieško naujų namų. Klinikoje jau lankėmės – kraujo tyrimai normoje, vidaus organai be pakitimų. Nustatyta minimali katarakta, taip pat skirti papildai sąnariukams.
Visos procedūros klinikoje kainavo 120 eurų. Galinčių labai prašome prisidėti prie šios sumos. Dėkojame!
P.S. Turbūt pastebėjote kokios nuostabios Musiuko nuotraukos! Musius sudalyvavo nuostabioje, senjorams skirtoje fotosesijoje už kurią labai dėkojame fotografei Danguolei iš Smalsus objektyvas studijos.
❤️
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *