VšĮ Mažas draugas

Happy ir Devil

Happy ir Devil
Mama Happy – apie 2 metus,
Sunus Devil – apie 1 metus.
 Panevėžys
 
Reikalinga parama 160 eu.
 
Šios porelės kitaip ir neapibūdinsi, kaip nepaprasto grožio, fainuoliai, išdykėliai šuniukai. Kalytė mama kiek santūresnė, bet laaabai gero būdo, o jau sūnutis tai tikras išdykėlis velniūkštis. Taigi ir vardas neatsitiktinai buvo parinktas Devil 😈. Devil dar tik paauglys, jis visai jaunas, todėl labai energingas 🤩. Matyti, kad kažkurioje kartoje šuneliai yra apturėje haskių veislės geną, kuris vis dar šiek tiek pasireiškia ir išvaizdoje ir charakteryje 😊.
Šie gražuoliukai atvyko pas mus, na kaip ir dauguma šuniukų – iš “išskirtinės” gyvenvietės, jeigu taip galima pavadinti. Jau nebenorime rašyti kad sąlygos buvo žiaurios, baisios, negyvenamos… Gal galime jas apibūdinti ir nuotaikingomis buveinėmis, tačiau, deja, šunims gyventi netinkamos… ⛔️
Pavyzdžiui, jaunikaitis Devil buvo užrakintas pusmečiui namuose vienas pats. Kažkas užeidavo, atnešdavo maišiuką sauso maisto ir kibirą vandens palikdavo. Na ilgam – savaitei, kad užtektų. Bet mūsų jaunuolis labai nesuko dėl to galvos. Kai nežinai, koks tas gyvenimas gali būti, tai atrodo ir širdies neskauda. Devil gal ir nuobodžiavo, bet neprarado geros nuotaikos. Paliktas vienas pats tvarkėsi, kaip išmanė, stebėjo veiksmą pro langą ir ilsėjosi. Na mamytei Happy ne taip nuskilo. Ji viena pati buvo palikta pririšta lauke. Tokie dideli, enegringi, jauni šunys. Jiems tik lakstyti, džiaugtis gyvenimu, žaisti ir kvailioti. Gerai, kad visi kalėjimai jau praeityje ir dabar sūnus ir mama galės pradėti viską iš naujo. Taigi užverčiame linksmai liūdnos istorijos lapą ir pradedame rašyti naują – kupiną nuotykių ir patyrimų.
Mamytė Happy dar taip pat visai jauna. Jai tik apie 2 metus. Ji labai draugiška, linksma, gera.
Devil, kaip minėjome, dar vaikis. Jam dar nei pilni metai nesukapsėjo. Devil energija tiesiog liejasi per kraštus. 10 km atstumas, praeitas su savanore, kaip sakoma, jam “ant vienos kojos” 💪🏼. Jau netrukus jie ieškos naujų, atsakingų šeimininkų, o dabar šuneliams labai reikia paramos.
Šiai porelei yra privalomos būtiniusios procedūros – skiepai, mikročipai, nuparazitinimas, sterilizacija/kastracija. Viso veterinarinės išlaidos kainuos 160 eurų. Jeigu galėtumėte bent maža dalele prisidėti prie šių išlaidų būtume labai dėkingi! ❣️Aukodami paminėkite Haskinukams.
Abu šunys konfiskuoti Pasvalio VMVT ir policijos pagalba. Dėkojame!
 
📩 KONTAKTAI : Panevėžys
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *