VšĮ Mažas draugas

Dovanojami kačiukai

Dovanojami kačiukai

dalinamės skelbimu

gražios, meilios, mažutės trys katytės ( apie 2,5 mėn. amžiaus) ieško namų!
Panevėžys (galime atvežti) 8 688 01416

2019-10-01

katyten.jpg
katytes.jpg

5 comments

Sveiki ,noreciau tapti Guciuko globeja.Esu vienisa mama ,mociute ☺️ Vaikai uzauginti visi gyvena svetimoj salelei.Truksta draugijos.Dukra augina 2 Sitos veisles suniukus,tad sita veisle esu ypatingai pamilusi,ir daug apie ja skaiciusi❤️ Truputi apie mane esu 53 metu sportiska,megstanti pasivaikciojimus moteris.Dirbu medicinos sesele tad su Guciuku butume sveikuoliai❤️ Labai lauksiu jusu zinutes!Grazios jums dienos

Laba diena,
Norėtume detaliau sužinoti apie katinėlį Liliputuką.Kokias dar turi problemas išskyrus kreivas kojytes.Paimtume pas save.

Norėčiau tapti Liliputuko globėja. Namuose auginu 3 kates ir 1 katiną. Visi jie priglaustinukai,kiekvienas su savo skaudžia istorija. Viena iš kačių serga astma,bet turim gerą veterinarą,kuris pagelbėja bet kokiu klausimu.

Sveiki,su Naujaisiais Metais Jus! Linkime sveikatingu dziaugsmingu sekmingu Naujuju Metu! Mes tvirtai apsisprendeme isivaikinti Zvirbliuka,sakykite,ar tai butu imanoma? Kaip minejau,gyvename Olandijoje.linkejimai,Neringa ir Leonas.

Sveiki. Norėčiau tapti katytės,kuri rasta Durpynog.,globėja. Gyvenu bute,viena,dIrbanti. Neseniai mėgėjai savo katytés,tad norėčiau suteikti namus Jūsų globotiniai. Mano tel 868159222

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *