VšĮ Mažas draugas

Didžiulė padėka

Didžiulė padėka
Visai nesenai gavome nuostabią žinutę iš Jaunuolių Dienos Centras. Pyragų dienos progą, centro jaunimas kepė ir pardavinėjo pyragus, o surinktus pinigus nusprendė paaukoti Mažo draugo organizacijai. Surinko labai didelę sumą pinigų 276 eurus . Buvome iki plaukų galiukų sužavėti šia gražia akcija. Po kūną vaikštė širpuliukai, o akyse kaupėsi ašaros.
Buvome pakviesti į svečius susipažinti su jaunuoliais. Jie norėjo daugiau sužinoti apie mūsų veiklą ir pabendrauti su šuniukais.
Į šią išvyką drauge pasiemem mūsų prieglaudos buvusią globotinę Bella ir visai nesenai atkeliavusią Aksomę. Šuniukai ne tik linksmino jaunuolius, bet ir atliko terapinius seansus 🙂
Tai ką mes pajutome ten nuvykę sunku net nupasakoti. Išėjome iš ten pakylėti, širdys ir mintys buvo prisipildę gerumo emocijomis. Ilgai aptarinėjome įspūdžius, likome sužavėti jaunuolių tikromis nesuvaidintomis emocijomis, džiaugsmu ir jų šiluma.
Pristatant mūsų prieglaudą jaunuoliams, paklausėme jų: galbūt jie turi mums klausimų ar istorijų iš savo patirties su gyvūnais. Staiga atsistoja mergina su negalia, drąsiai išeina į priekį ir paklausia:
– ar tai yra normalu, kada žmonės pasiema mažą šuniuką, jį myli, džiaugiasi juo. O kada jis užauga, jis tampa nereikalingas, pririša jį prie būdos, o dar baisiau, paleidžia į gatvę.
Tą sekundę mums nutirpo kojos. Žmogus su didelia negalia, atsistojo ir atvėrė pačią didžiausią širdį. Tada mes supratome, kad tuo ir skiriasi širdis ir protas. Jeigu tarkim profesorius širdies neturi, tai statusai neduoda nieko. O šiti žmonės gal ir neturi kažko gyvenime, bet turi tai kas svarbiausia ❤️
O negana to, po pasisvečiavimo Jaunuolių Dienos Centras, gavome žinutę, kad vieną centro darbuotoją labai stipriai „palietė“ Aksomė. Ji nusprendė ją priglausti. Pradžiai laikinai globai, o ką gali žinoti, gal laikina globa Aksomei taps tikrieji namai. Tai buvo dar viena nuostabi žinia.
Norime nuoširdžiai PADĖKOTI Jaunuolių Dienos Centras už nuostabią dieną, už suaukotus pinigus ir už tą neįkainojamą TIKRUMĄ.
Niekada nepamiršime šios dienos. Ji mums liks širdyje visą gyvenimą.♥️
Su meile, Mažas draugas♥️

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *