VšĮ Mažas draugas

Bonnis

Bonnis
🐾Amžius : 8 metai
🐾Sveikatos būklė: Įdeali. Kastruotas, čipuotas, skiepytas.
🐾Aktyvumas: Labai aktyvus
🧸BONNIS pas mus atkeliavo visai nesenai. Didžiąją dalį savo gyvenimo jis praleido saugodamas įmonės teritoriją. Gali atrodyti, kad jam buvo liūdna, bet ten Bonnis turėjo geriausią draugą.
Vienas įmonės darbuotojas labai mylėjo ir rūpinosi Bonniu. Kiekvieną dieną lepindavo skaniu maistu ir dėmesiu.
Tačiau atėjo tokia diena, kai Bonnio geriausias draugas turėjo išeiti į pensiją. Žmogus supratęs, kad Bonnio palikti ten negali, o pasiimti į namus neturi jokių sąlygų, kreipėsi į mus su viltimi, kad padėsime surasti Bonniui šiltus namus.
🧸Pamatę tokio sportiško sudėjimo ir rimto veido šunį, sekundę pagalvojome, kad Bonnis tai agresyvaus charakterio šuo, bet smarkiai klydome.
Kadangi Bonnis turėjo labai gerą draugiją, buvo mylėtas, nepatyrė jokios agresijos iš žmogaus, jis užaugo didelis žmogaus draugas. Todėl nesuklyskite galvodami, kad tai piktas šuo. Bonnis labai draugiškas tiek su žmogumi, tiek su kitais šunimis.
🧸Be žmogaus jis turi dar vieną labai brangų sau draugą, tai – KAMUOLIUKAS. Jei vienoje rankoje turėsite kaulą, o kitoje kamuoliuką, Bonnio pasirinkimas aiškus – KAMUOLIUAKS. Už kamuoliuką Bonnis galėtų ir eilėraštį padeklamuoti 🙂
🧸Be viso šito Bonnis turi ir vieną maažą minusiuką. Nors jam jau 8 metai, jis yra laaaaabai aktyvus. Kiekvieną ne vietoje padėtą daiktą jis pavers žaislu.
O ilgi pasivaikščiojimai tai jo silpnybė.
Tad jei esi aktyvus žmogus, turi daug kamuoliukų ir nori ištikimo draugo pildyk Bonnio anketą : https://forms.gle/Ek89vf8BdXmWmFj57
📩 KONTAKTAI :
📱Telefono numeris: +370 678 46174
VŠĮ ,,Mažas draugas,,
įm. k. 303468352
banko sąskaita: LT54 7044 0600 0799 9686
IBAN yra LT54 7044 0600 0799 9686
SWIFT yra CBVILT2X
PAYPAL vsi.mazasdraugas@gmail.com
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *